Všeobecné info

Pár informací, které byste měli vědět

Tyto stránky jsou NEOFICIÁLNÍ internetovou prezentací zpěváka Petra Koláře. Slouží výhradně jako zdroj informací pro Vás - fanoušky a příznivce tohoto zpěváka.

Tyto stránky nebyly vytvořeny za spolupráce samotného Petra Koláře, tudíž nejsou nikterak s jeho osobou spojeny a tudíž zde nečekejte ani komunikaci z jeho strany.

Sekce diskuze slouží pouze pro komunikaci mezi fanoušky. Pokud sem napíšete vzkaz, pozdrav, pochvalu či dotaz směřující k Petru Kolářovi, není zaručeno, že si to skutečně přečte nebo dokonce odpoví. Za tímto účelem použijte prosím raději některou z možností na jeho oficiálních stránkách, tam budete mít větší jistotu, že se Váš vzkaz dostane do těch správných rukou.

Snažím se, abyste zde našli vždy to nejdůležitější týkající se osoby Petra Koláře, ale omluvte prosím, když zde nějakou informaci budete postrádat. Z důvodu, že se jedná o neoficiální stránky, není možné zajistit úplně nejaktuálnější a nejnovější informace. Ty byste měli najít opět na oficiálních stránkách.

Ze stejného důvodu uvedeného v předešlém odstavci zde nejsou uváděny ani termíny vystoupení Petra Koláře. Pro zjištění termínů v muzikálech, TV atd. Vás znovu odkazuji na oficiální stránky. Děkuji za pochopení.

Dodatek: Proč se mnou byla rozvázána spolupráce na oficiálních stránkách si můžete přečíst ZDE.